Kat vile per qira

2021-11-24 13:44   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
400 €
  • kat-vile-per-qira-big-0
  • kat-vile-per-qira-big-1
  • kat-vile-per-qira-big-2
  • kat-vile-per-qira-big-3
  • kat-vile-per-qira-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Kat vile per qira, kompleksi Grand. I organizuar ne 2 dhoma gjumi + 1 dhome ndenjeje me guzhine dhe me dy tualete. Zona eshte e qete, dhe ka mundesi parkimi ne oborrin e viles. Jeni te lutur per nje vizite ne prone, na kontaktoni ne 0686045147