KOPSHTI ZOOLOGJIK, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I RI !!

2021-11-24 14:16   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   8 Shikimet
700 €
  • kopshti-zoologjik-jepet-me-qira-apartament-21-i-ri-big-0
  • kopshti-zoologjik-jepet-me-qira-apartament-21-i-ri-big-1
  • kopshti-zoologjik-jepet-me-qira-apartament-21-i-ri-big-2
  • kopshti-zoologjik-jepet-me-qira-apartament-21-i-ri-big-3
  • kopshti-zoologjik-jepet-me-qira-apartament-21-i-ri-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 700 €


Apartament me nje siperfaqe 120m2, ndodhet ne katin e 2-te, pallat i ri, i mireadministruar.
Organizohet nga salloni bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nji ballkon te madh.
Apartamenti jepet me qira totalisht i arreduar ne menyre cilesore, i projektuar me arkitekt. Eshte i investuar ne detaj, e shtruar me parket druri, dhe me nje kujdes te vecante.
Zona ku ndodhet apartamenti, eshte mjaft e preferuar, dhe me shume facilitete si supermarkete, institucione arsimore, bankare etj.
Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni. +355676070022