ME QERA 2+1

2021-11-22 12:18   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
550 €
  • me-qera-21-big-0
  • me-qera-21-big-1
  • me-qera-21-big-2
  • me-qera-21-big-3
  • me-qera-21-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 550 €


Apartament2+1 Per Qera prane Tregut Elektrik. Me nje siperfaqe te brendshme prej 123 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi,nje dhome per garderobe me vete,dy tualete, dy ballkone dhe koridor. Apartamenti eshte i ri, i mobiluar ne mobilim modern, me firmat me te njohura ne treg, dhe me te gjitha pajisjet shume cilesore dhe te reja. Ndodhet ne katin e 4-te. Apartamenti ka nje orientim te favorshem, ku drita e diellit e shoqeron gjate gjithe dites. Zona eshte nder me te mirat ne Tirane. Per me shume informacion, na kontaktoni! 355694862824