ME QERA - APARTAMENT 2+1 SHKODER

2021-11-20 14:09   PRONAT IMOBILIARE   Shkodër   12 Shikimet
Na kontakto
  • me-qera-apartament-21-shkoder-big-0
  • me-qera-apartament-21-shkoder-big-1
  • me-qera-apartament-21-shkoder-big-2
  • me-qera-apartament-21-shkoder-big-3
  • me-qera-apartament-21-shkoder-big-4

Vendndodhja: Shkodër

Çmimi: Na kontakto


Century 21 Future ofron apartament me qera ne Parruce. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe eshte i organizuar ne nje sallon+kuzhine, 2 dhoma, 2 tualete dhe nje ballkon. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia. +355694044626