ME QERA TE RRUGA E ELBASANIT

2021-11-22 08:40   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
450 €
  • me-qera-te-rruga-e-elbasanit-big-0
  • me-qera-te-rruga-e-elbasanit-big-1
  • me-qera-te-rruga-e-elbasanit-big-2
  • me-qera-te-rruga-e-elbasanit-big-3
  • me-qera-te-rruga-e-elbasanit-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 450 €


Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit, rruga Gramoz Pashko. Sipërfaqja neto prej 93 m². Sipërfaqja totale prej 104 m². Pozicionohet ne katin e 2-te, ne nje nga rezidencat me te mira ne zone, te mireadministruar dhe me ashensor. Organizimi: ambjent ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrim natyral dhe 2 ballkone. Orientimi shumë i favorshëm mundëson ndriçim natyral gjatë gjithë ditës. Apartamenti ofrohet totalisht i investuar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e njohur per shkak te faciliteteve qe ofron per nje jetese komode. Aktualisht është dhënë me qira dhe lëshuar më 25.11.2021. Për informacion më të detajuar dhe një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni! 355693899000