ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE DON BOSKO!

2021-11-24 11:45   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   6 Shikimet
400 €
  • me-qira-apartament-212-ne-don-bosko-big-0
  • me-qira-apartament-212-ne-don-bosko-big-1
  • me-qira-apartament-212-ne-don-bosko-big-2
  • me-qira-apartament-212-ne-don-bosko-big-3
  • me-qira-apartament-212-ne-don-bosko-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Jepet me qira apartament 2+1+2 ne rrugen Don bosko me siperfaqe 180m2. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenjeje me oxhak, dy dhoma gjumi, nje garderobe,nje depo,dy tualete, nje koridor, nje verande 60m2 dhe orientohet nga Lindja duke ofruar ndricim dhe ngrohje natyrale. Eshte totalisht i mobiluar, lavastovilje, kondisionere, me ashensor dhe i mire administruar, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 8-katesh. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!+355697073378