NE KOMUNEN E PARISIT SHESIM APARTAMENT 1+1

2021-11-22 11:54   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
104,000 €
  • ne-komunen-e-parisit-shesim-apartament-11-big-0
  • ne-komunen-e-parisit-shesim-apartament-11-big-1
  • ne-komunen-e-parisit-shesim-apartament-11-big-2
  • ne-komunen-e-parisit-shesim-apartament-11-big-3
  • ne-komunen-e-parisit-shesim-apartament-11-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 104,000 €


Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes se Parisit ne kompleksin Kika 1.
Pozicjonohet ne katin e 2 banim
Siperfaqe totale 83m2
Sallon ndenje
Ambjent gatimi
Dhome gjumi
Ballkon
1 tualet
Me hipoteke
Orientim Veri-lindje
Shitet e Mobiluar
Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preeruar per banim dhe investim fale faciliteteve qe ofron.
Apartamenti eshte i disponueshem per tu vizituar mbas dates 20 Nentor
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te me kontaktoni! +355694050066