OKAZION !!! SHITET 1+1 NE KOMPLEKSIN HARMONIA ( DHERMI )

2021-11-23 11:04   PRONAT IMOBILIARE   Vlorë   5 Shikimet
55,000 €
  • okazion-shitet-11-ne-kompleksin-harmonia-dhermi-big-0
  • okazion-shitet-11-ne-kompleksin-harmonia-dhermi-big-1
  • okazion-shitet-11-ne-kompleksin-harmonia-dhermi-big-2
  • okazion-shitet-11-ne-kompleksin-harmonia-dhermi-big-3
  • okazion-shitet-11-ne-kompleksin-harmonia-dhermi-big-4

Vendndodhja: Vlorë

Çmimi: 55,000 €


Apartament ne shitje 1+1 me sip. 42.27 m2 si dhe 14 m2 verande, me nje ambient ndenje+gatimi, nje dhome gjumi, nje banjo me dritare, dhe nje ballko. Kompleksi ofron bar/restorant, pishine te perbashket, sherbime te ndryshme, infrastrukture te perfunduar, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, parkim dhe jetese ne komunitet. Hipoteka ne proces. +355694050063