OKAZION! SHITET GARZONIERE TEK KIKA 2!

2021-11-22 11:51   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
55,000 €
  • okazion-shitet-garzoniere-tek-kika-2-big-0
  • okazion-shitet-garzoniere-tek-kika-2-big-1
  • okazion-shitet-garzoniere-tek-kika-2-big-2
  • okazion-shitet-garzoniere-tek-kika-2-big-3
  • okazion-shitet-garzoniere-tek-kika-2-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 55,000 €


Shitet garzoniere ne nje nga komplekset me te mira te ndertimit tek "Kika 2" zona Komuna e Parisit. Prona eshte nje mundesi shume e mire investimi duke u ofruar ne nje cmim okazion prej 1000 Euro/m2. Ndodhet ne katin 5 banim. Me nje siperfaqe te brendshme prej 52 m2, ka mundesi te mira modifikimi ne tipologji 1+1. Ambienti organizohet nga korridori shperndares, kendi i gatimit i ndare/ soxhorno, tualeti dhe ballkoni. Ne cmim perfshihet dhe mobilimi. Apartamenti dispononon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!+355672044492