Oxhaku ,Shitet Apartament 1+1 !!

2021-11-22 11:09   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
52,000 €
  • oxhaku-shitet-apartament-11-big-0
  • oxhaku-shitet-apartament-11-big-1
  • oxhaku-shitet-apartament-11-big-2
  • oxhaku-shitet-apartament-11-big-3
  • oxhaku-shitet-apartament-11-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 52,000 €


Apartament me nje siperfaqe 56m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Disponon Dokumentacion i Rregullt HIpotekor. +355676070036