PENTHOUSE NE SHITJE 3+1+2 TE SELVIA!

2021-11-22 14:22   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
355,000 €
  • penthouse-ne-shitje-312-te-selvia-big-0
  • penthouse-ne-shitje-312-te-selvia-big-1
  • penthouse-ne-shitje-312-te-selvia-big-2
  • penthouse-ne-shitje-312-te-selvia-big-3
  • penthouse-ne-shitje-312-te-selvia-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 355,000 €


Apartamenti ndodhet shume prane qendres te qytetit, gjendet ne katin e fundit te nje pallati te ndertuar vitet e fundit. Organizohet nga nje ambient ndenje i arreduar me shije, ambient ngrenie me vete, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte i investuar ne menyre bashkekohore per nje jetese mjafte te qete dhe komode. Pozicioni dhe orientimi qe ka i mundeson nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Pjesa me atraktive eshte veranda qe shtrihet pothuajse ne te gjithe gjatesine e apartamentit, me nje siperfaqe prej 130 m2 duke shijuar nje pamje mjaft mbreselenese te qyteit. Shitet e mobiluar,disponon dokumentacion te rregulli hipotekor. Per cdo info ose shoqerim ne prone na kontaktoni. 355693389742