QERA 2 + 1 NE ASTIRI + GARAZH

2021-11-21 11:07   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
250 €
  • qera-2-1-ne-astiri-garazh-big-0
  • qera-2-1-ne-astiri-garazh-big-1
  • qera-2-1-ne-astiri-garazh-big-2
  • qera-2-1-ne-astiri-garazh-big-3
  • qera-2-1-ne-astiri-garazh-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 250 €


Apartament 2+1 me qera ne Astir me siperfaqe totale 83 m2. Organizohet nga dy dhoma gjumi, nje sallon + kuzhine, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te mireadministruar. Eshte i mobiluar. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni!!!355692020841