QERA, APARTAMENT 1 + 1, TE LIQENI I THATE

2021-11-22 19:29   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
500 €
  • qera-apartament-1-1-te-liqeni-i-thate-big-0
  • qera-apartament-1-1-te-liqeni-i-thate-big-1
  • qera-apartament-1-1-te-liqeni-i-thate-big-2
  • qera-apartament-1-1-te-liqeni-i-thate-big-3
  • qera-apartament-1-1-te-liqeni-i-thate-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Apartamenti ndodhet prane Bar 'Queen', Liqeni i Thate. Informacion mbi Apartamentin: Kati 2 Ndertim i ri Siperfaqja bruto: 75 m2 Siperfaqja neto: 67 m2 Organizimi i ashensorit: Korridori shperndares sallon kuzhine kolektive dhoma gjumi tualet ballkoni Ambjente te tjera: totalisht e investuar dhe e mobiluar 2 Kondicioner inverter Smart TV 42 4K Dritare me dopio xham Ndriçim natyral ne cdo ambjent Post parkim te dedikuar ne pallat Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme dhe te preferuar. Ideale për çift apo të huaj. Per me shume informacion me kontaktoni! 355695657538