RESIDENCA KODRA E DIELLIT 1, JEPET ME QIRA DUPLEX

2021-11-25 07:51   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   10 Shikimet
1,000 €
  • residenca-kodra-e-diellit-1-jepet-me-qira-duplex-big-0
  • residenca-kodra-e-diellit-1-jepet-me-qira-duplex-big-1
  • residenca-kodra-e-diellit-1-jepet-me-qira-duplex-big-2
  • residenca-kodra-e-diellit-1-jepet-me-qira-duplex-big-3
  • residenca-kodra-e-diellit-1-jepet-me-qira-duplex-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1,000 €


Jepet me Qira Papafingo 3+1 në Rezidencën Kodra e Diellit 1, nje prej rezidencave më të kerkuara. Ajri i paster, blerim gjithëvjetor, pamja fantastike, qetësi, privatësi, siguri dhe mirëmbajtje 24/7 duke banuar shumë pranë zonave kryesore dhe pikave me interes në kryeqytet, e bejne një nga rezidencat më të preferuara dhe më cilësore.
Sipërfaqja totale është 128m2, dhe ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te.
Ambjenti ne njerin kat eshte i organizuar nga salloni se bashku me kuzhinen, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndersa kati me siper organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon.
Arredimi eshte cilesor dhe modern.
Rezidenca Kodra e Diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe jetesë të shëndetshme.
Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, shumë parqe, larmi shërbimesh, siguri absolute 24/7. +355692443340