RRUGA NACIONALE TIRANE -NDROQ VILE + TRUALL 300 M2

2021-11-21 14:18   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   11 Shikimet
800 €
  • rruga-nacionale-tirane-ndroq-vile-truall-300-m2-big-0
  • rruga-nacionale-tirane-ndroq-vile-truall-300-m2-big-1
  • rruga-nacionale-tirane-ndroq-vile-truall-300-m2-big-2
  • rruga-nacionale-tirane-ndroq-vile-truall-300-m2-big-3
  • rruga-nacionale-tirane-ndroq-vile-truall-300-m2-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 800 €


Jept me qira 2 kate kati i pare dhe i dyte i nje vile 3 kateshe e cila ndodhet ne rrugen kryesore Nacionale Tirane - Ndroq, ne nje zone industriale. Strukturimi i saj eshte si me poshte :
1-) Kati i pare i pamobiluar ka 5 ambjente te ndara me nje siperfaqe prej 100 m2.
2-) Kati i dyte i mobiluar ka 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verande te madhe
Ambjenti eshte i pershtatshem per Klinike Mjeksore, Shoqate, Qender Edukimi, per zyra projektimi ose cdo lloj biznesi qe i pershatet tipologjise se prones.
Per me shume informacion, kontaktoni ne numrin e telefonit te agjentes +355676076762