SHESHI WILSON, JEPET ME QIRA AMBIENT PËR ZYRA /APARTAMENT 1+1

2021-11-21 12:07   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   9 Shikimet
400 €
  • sheshi-wilson-jepet-me-qira-ambient-per-zyra-apartament-11-big-0
  • sheshi-wilson-jepet-me-qira-ambient-per-zyra-apartament-11-big-1
  • sheshi-wilson-jepet-me-qira-ambient-per-zyra-apartament-11-big-2
  • sheshi-wilson-jepet-me-qira-ambient-per-zyra-apartament-11-big-3
  • sheshi-wilson-jepet-me-qira-ambient-per-zyra-apartament-11-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Apartamenti (përshtatet për zyra) me sipërfaqe 49m2 ndodhet në katin e tretë në një pallat ekzistues,të rikonstruktuar.
Organizohet nga një sallon/ambient gatimi, një dhomë,një tualet dhe ballkoni (Mund të përshatet në tre ambiente pune).
Për më tepër detaje jeni të lutur të më kontaktoni 355676321311