Shesim Apartament 1+1 Prane Stadiumit Air Albania!

2021-11-23 10:00   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
142,000 €
  • shesim-apartament-11-prane-stadiumit-air-albania-big-0
  • shesim-apartament-11-prane-stadiumit-air-albania-big-1
  • shesim-apartament-11-prane-stadiumit-air-albania-big-2
  • shesim-apartament-11-prane-stadiumit-air-albania-big-3
  • shesim-apartament-11-prane-stadiumit-air-albania-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 142,000 €


Prane stadiumit Air Albania shesim apartament 1+1 ne katin e 3 banimi te nje pallati te mireadministruar dhe te paisur me ashensor.
Apartamenti organizohet ne: sallon me kuzhine te perbashket dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi dhe tualet.
Apartamenti eshte nje mundesi e mire investimi pasi ndodhet ne nje zone teper te zhvilluar dhe ofron shume lehtesira.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni! 355694050035