Shesim apartament 2+1 ne Fresk

2021-11-25 08:09   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   24 Shikimet
66,000 €
  • shesim-apartament-21-ne-fresk-big-0
  • shesim-apartament-21-ne-fresk-big-1
  • shesim-apartament-21-ne-fresk-big-2
  • shesim-apartament-21-ne-fresk-big-3
  • shesim-apartament-21-ne-fresk-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 66,000 €


Shesim apartament 2+1 ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne dhome ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi eshte jug-perendim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo me teper informacion, me kontaktoni. +355672021560