SHESIM APARTAMENT 2+1 PRAN BRRYLI !!!!

2021-11-22 08:25   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
68,000 €
  • shesim-apartament-21-pran-brryli-big-0
  • shesim-apartament-21-pran-brryli-big-1
  • shesim-apartament-21-pran-brryli-big-2
  • shesim-apartament-21-pran-brryli-big-3
  • shesim-apartament-21-pran-brryli-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 68,000 €


Shesim apartament 2+1 tek Brryli.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati ekzistues ne zonen e Brrylit. Organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen, nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy tualete me ndricim natyral, dy dhoma gjumi, si dhe nje depo qe mund te perdoret si garderobe. Apartamenti shitet i mobiluar .
Zona ne te cilen ndodhet ofron shume facilitete si psh transport urban, shkolla, kopshte, qendra shendetsore, etj.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni +355694050026