SHESIM APARTAMENT 2+1, PRANË VASIL SHANTOS.

2021-11-24 08:16   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
79,000 €
  • shesim-apartament-21-prane-vasil-shantos-big-0
  • shesim-apartament-21-prane-vasil-shantos-big-1
  • shesim-apartament-21-prane-vasil-shantos-big-2
  • shesim-apartament-21-prane-vasil-shantos-big-3
  • shesim-apartament-21-prane-vasil-shantos-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 79,000 €


Apartamenti ndodhet prane shkolles Vasil Shanto, rruga "Viktor Eftimiu". Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati 2 katesh, me shkalle te vecante. Trupi: nje dhome ndenje me aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet me drite natyrale. Kubaturë e rregullt dhe e përdorshme në maksimum. Ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e njohur per shkak te faciliteteve qe ofron per nje jetese komode. Jepet me qera 300 euro/muaj dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi. Për informacion më të detajuar dhe një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!355686039108