SHESIM APARTAMENT 2+1 TEK GJIMNAZI PARTIZANI !

2021-11-22 14:24   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
148,400 €
  • shesim-apartament-21-tek-gjimnazi-partizani-big-0
  • shesim-apartament-21-tek-gjimnazi-partizani-big-1
  • shesim-apartament-21-tek-gjimnazi-partizani-big-2
  • shesim-apartament-21-tek-gjimnazi-partizani-big-3
  • shesim-apartament-21-tek-gjimnazi-partizani-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 148,400 €


Ne qender te Tiranes te Selvia perball me gjimnazin Partizani ,shesim apartament 2+1.
Eshte i pozicionuar ne katin e tete te nje ndertimi te viteve te fundit .
Organizohet ne ambientin e ndenjes me ate te gatimit ,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.
Ashensor i dedikuar vetem per katin e tete.
Taraca ne shfrytezim vetem per katin e tete.
Vetem 3 apartamente ne kat.
Afersia me qendren dhe te gjitha fasilitetet qe ofron zona ,e ben nje mundesi te shkelqyer banimi.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni. 355693389742