Shesim Apartament 2+1 Tek Kompleksi Delijorgji

2021-11-23 15:31   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
174,000 €
  • shesim-apartament-21-tek-kompleksi-delijorgji-big-0
  • shesim-apartament-21-tek-kompleksi-delijorgji-big-1

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 174,000 €


Apartament 2+1+2 ne shitje tek Delijorgji!
Organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket dhe me dalje ne verande, 2 dhoma gjumi si dhe 2 tualete.
Apartamenti shitet bosh pa mobilim.
Kontaktoni per me teper info apo vizite ne prone! 355672040487