Shesim Apartament 2+1+2 Ne Dhermi

2021-11-23 11:09   PRONAT IMOBILIARE   Vlorë   6 Shikimet
123,000 €
  • shesim-apartament-212-ne-dhermi-big-0
  • shesim-apartament-212-ne-dhermi-big-1
  • shesim-apartament-212-ne-dhermi-big-2
  • shesim-apartament-212-ne-dhermi-big-3
  • shesim-apartament-212-ne-dhermi-big-4

Vendndodhja: Vlorë

Çmimi: 123,000 €


Beni investimin e duhur ne kohen e duhur!
Shesim apartament 2+1+2 ne Dhermi! Apartamenti eshte i mireorganizuar ne sallon te bollshem me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande me fushepamje te lire. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni +355694050076