Shesim apartament 3+1+2+ 2 garazhe, Shetitore Taulantia.

2021-11-22 12:05   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
90,000 €
  • shesim-apartament-312-2-garazhe-shetitore-taulantia-big-0
  • shesim-apartament-312-2-garazhe-shetitore-taulantia-big-1
  • shesim-apartament-312-2-garazhe-shetitore-taulantia-big-2
  • shesim-apartament-312-2-garazhe-shetitore-taulantia-big-3
  • shesim-apartament-312-2-garazhe-shetitore-taulantia-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 90,000 €


Shesim apartament 3+1+2 tualete+ 2 ballkone +nje verande me siperfaqe 20m2.
Kati pare banim.
Orientimi eshte Jug-Perendim
Garazh 53m2 per 2 makina ne cmimin 10.000Euro vec cmimit te apartamentit.
Garazhi ndodhet ne katin zero dhe mund te shfrytezohet dhe per njesi komerciale se ndodhet ne rruge kryesore. 355698006001