SHESIM APARTAMENT 3+1+2 TE KOMUNA E PARISIT!

2021-11-22 12:00   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
190,000 €
  • shesim-apartament-312-te-komuna-e-parisit-big-0
  • shesim-apartament-312-te-komuna-e-parisit-big-1
  • shesim-apartament-312-te-komuna-e-parisit-big-2
  • shesim-apartament-312-te-komuna-e-parisit-big-3
  • shesim-apartament-312-te-komuna-e-parisit-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 190,000 €


Shesim apartament 3+1+2 me siperfaqe neto 136 m2 te Komuna e Parisit, i cili organizohet nga nje sallon me siperfaqe te bollshme , ambienti i gatimit, tre dhoma gjumi edhe dy tualete. Apartamenti eshte investuar dhe cdo gje ne te eshte bere me arkitekt duke bere te shfrytezueshme maksimalisht dhe komode cdo hapsire te tij. Per nje vizite ne prone me kontaktoni! +355697070601