SHESIM APARTAMENT 3+1+2+1 DEPO TEK ISH BLLOKU!

2021-11-24 08:48   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
320,000 €
  • shesim-apartament-3121-depo-tek-ish-blloku-big-0
  • shesim-apartament-3121-depo-tek-ish-blloku-big-1
  • shesim-apartament-3121-depo-tek-ish-blloku-big-2
  • shesim-apartament-3121-depo-tek-ish-blloku-big-3
  • shesim-apartament-3121-depo-tek-ish-blloku-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 320,000 €


Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe 150 m2.
Eshte i organizuar ne 1 sallon mjaft te madh me ambientin e gatimit , 2 dhoma gjumi, 2 banjo me ajrosje natyrale,3 ballkone me nje pamje te gjere dhe te bukur dhe 1 depo.
Lokacioni i Apartamentit ofron te gjitha facilitetet dhe gjithashtu ndodhet ne nje nga zonat me te keruara per banim, po ashtu edhe pse eshte ne qender, ofron edhe qetesi maksimale.
Per me shume informacione ose nje vizite ne Prone na kontaktoni! 355694701757