Shesim Apartament luksoz 3+1+3+2 Prane Ambassador 3

2021-11-23 09:58   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
370,000 €
  • shesim-apartament-luksoz-3132-prane-ambassador-3-big-0
  • shesim-apartament-luksoz-3132-prane-ambassador-3-big-1
  • shesim-apartament-luksoz-3132-prane-ambassador-3-big-2
  • shesim-apartament-luksoz-3132-prane-ambassador-3-big-3
  • shesim-apartament-luksoz-3132-prane-ambassador-3-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 370,000 €


Ne zonen me te shtrenjt dhe te lakmuar te qytetit shesim apartament me siperfaqe neto 146m2.Shume prane Air albania gjithashtu prane parkut kombetar te Liqenit.Investuar ne cilesi dhe cdo gje moderne.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,3 dhoma gjumi,garderobe,3 tualete dhe ballkone.Ndodhet ne katin e dyte banim.Ne cmim perfshihet gjithe investimi dhe mobilimi. +355694050076