SHESIM APARTAMENT ME OBORR NE LAPRAKE!

2021-11-24 11:09   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   6 Shikimet
150,000 €
  • shesim-apartament-me-oborr-ne-laprake-big-0
  • shesim-apartament-me-oborr-ne-laprake-big-1
  • shesim-apartament-me-oborr-ne-laprake-big-2
  • shesim-apartament-me-oborr-ne-laprake-big-3
  • shesim-apartament-me-oborr-ne-laprake-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 150,000 €


Apartamenti eshte i tipit 3+1+2 ne katin e 1 te nje pallati ekzistues dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, korridori qe ben shperndarjen neper dhoma dhe 2 tualete.
Ka nje oborr prej 70m2 te rrethuar me mur i cili i jep prones shume privatesi. Prona gjithashtu disponon dhe dy mini magazina, njera ne hyrje dhe tjetra ne brendesi te apartamentit.
Per me shume informacione ose nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni! 355698538436