SHESIM APARTAMENT TEK PAZARI I RI!!!

2021-11-25 07:41   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
140,000 €
  • shesim-apartament-tek-pazari-i-ri-big-0
  • shesim-apartament-tek-pazari-i-ri-big-1
  • shesim-apartament-tek-pazari-i-ri-big-2
  • shesim-apartament-tek-pazari-i-ri-big-3
  • shesim-apartament-tek-pazari-i-ri-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 140,000 €


Apartamenti ndodhet shume prane qendres se qytetit. Pozicionohet ne katin e katert banim te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Organizohet nga salloni me dalje ne ballkon, kuzhine me vete ,dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Per me shume detaje kontaktoni konsulentin e prones! 355672040497