SHESIM APARTAMENT TEK UNAZA E RE!

2021-11-21 09:49   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
90,000 €
  • shesim-apartament-tek-unaza-e-re-big-0
  • shesim-apartament-tek-unaza-e-re-big-1
  • shesim-apartament-tek-unaza-e-re-big-2
  • shesim-apartament-tek-unaza-e-re-big-3
  • shesim-apartament-tek-unaza-e-re-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 90,000 €


Apartamenti eshte pjese e nje ndertese te sapo perfunduar dhe me punime shume cilesore te vitit te fundit.
Eshte me organizim 2+1 dhe ka siperfaqe totale 110 m2.
Shitet i pa mobiluar.
Per me shume informacion ose nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni! 355692625444