SHESIM SHTEPI PRIVATE

2021-11-24 12:00   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   4 Shikimet
61,500 €
  • shesim-shtepi-private-big-0
  • shesim-shtepi-private-big-1
  • shesim-shtepi-private-big-2
  • shesim-shtepi-private-big-3
  • shesim-shtepi-private-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 61,500 €


Shtepia eshte nje kateshe me mundesi shfrytezimi per kate te tjera me siper. Organizohet ne nje dhome ndenje sebashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje oborr i mjaftueshem per nje post parkimi.
Ne nje zone mjafte te qete dhe dalje ne rrugen kryesore . Objekti disponon certifikate pronesie. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni. 355684095399