SHESIM SUPER VILE!!!

2021-11-23 12:52   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
450,000 €
  • shesim-super-vile-big-0
  • shesim-super-vile-big-1
  • shesim-super-vile-big-2
  • shesim-super-vile-big-3
  • shesim-super-vile-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 450,000 €


Shesim Vile 2-kateshe te Rruga e Elbasanit! Siperfaqja totale e truallit eshte 276 m2 dhe banese 108.6 m2 (perkatesisht te dyja katet e viles). Vila perbehet nga nje oborr i bollshem perpara dhe kopesht ne pjesen e djathte te hyrjes. Kati i pare perbehet nga dhoma e gjumit, salloni i bollshem se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Kati i dyte perbehet nga 3 dhoma gjumi dhe 2 ballkone. Ne katin e trete ndodhet tarraca e nderteses e cila eshte nje hapesire tejet e shfrytezueshme. Vila eshte totalisht e investuar muajt e fundit dhe ka nje mobilim bashkekohor. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara e cila ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Per me teper informacion apo nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni!355674033104