SHESIM VILE TEK GJIRI I LALZIT, KOMPLEKSI "PERLA"!

2021-11-23 15:21   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   4 Shikimet
320,000 €
  • shesim-vile-tek-gjiri-i-lalzit-kompleksi-perla-big-0
  • shesim-vile-tek-gjiri-i-lalzit-kompleksi-perla-big-1
  • shesim-vile-tek-gjiri-i-lalzit-kompleksi-perla-big-2
  • shesim-vile-tek-gjiri-i-lalzit-kompleksi-perla-big-3
  • shesim-vile-tek-gjiri-i-lalzit-kompleksi-perla-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 320,000 €


Vila eshte pjese e nje prej komplekseve me te mira dhe me ne cilesi ne kete zone, sic eshte Kompleksi "Perla".
Vila pozicionohet ne vije te pare dhe ofron pamje te plote nga bregdeti, vendodhje kjo e cila e ben shume me te preferuar,
Prona eshte e organizuar ne 2 kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 163.4 m2, prej te cilave 143.6 m2 ze siperfaqja e brendshme dhe 19.8 m2 veranda.
Siperfaqe trualli 197.7 m2 prej te cilave 89.2 m2 eshte parcele e lire per shfrytezim.
Vila ka nje organizim, tipologji Dubleks, ku kati i 1- organizohet nga soxhorno bashke me kuzhinen dhe 1 tualet, ndersa kati i 2 organizohet nga 3 dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe 1 tualet. Vila eshte e sapo investuar dhe dizenjuar me arktitekt duke filluar qe nga punimet ekstra: sistemi kapot, chiller, parket, grila elektrike, punimet gips, ndricim led, duke permenduar ne menyre te vecante dhe mobilimin i cili ka nje vlere te shtuar te viles.
Ne cmim perfshihet dhe mobilimi.
Vila disponon dhe 2 poste parkimi.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!355672044492