SHITE VILE 2 KATESHE NE SHKOZET

2021-11-24 09:36   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   4 Shikimet
155,000 €
  • shite-vile-2-kateshe-ne-shkozet-big-0
  • shite-vile-2-kateshe-ne-shkozet-big-1
  • shite-vile-2-kateshe-ne-shkozet-big-2
  • shite-vile-2-kateshe-ne-shkozet-big-3
  • shite-vile-2-kateshe-ne-shkozet-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 155,000 €


Vila ndodhet ne Shkozet me nje ndertim 2 katesh me garazh, oborr dhe kopsht. Me nje siperfaqje trualli prej 1000m2 dhe siperfaqje ndertimi perkatesisht 182m2. Kati i par ka 1 garazh, 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe 1 tualet. Kati i dyte organizohet nga nje sallon qe ben shperndarjen e ambienteve, 3 dhoma gjumi, nje dhome gatimi, 2 ballkone dhe nje tualet. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni! +355694579469