Shitet 1+1 ne qender te Durresit !

2021-11-21 09:32   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   7 Shikimet
55,000 €
  • shitet-11-ne-qender-te-durresit-big-0
  • shitet-11-ne-qender-te-durresit-big-1
  • shitet-11-ne-qender-te-durresit-big-2
  • shitet-11-ne-qender-te-durresit-big-3
  • shitet-11-ne-qender-te-durresit-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 55,000 €


Apartamenti ka nje organizim mjaft te mire , 1 paradhome ne hyrje , 1 dhome ndenje me nje kuzhine disi te vecuar dhe 1 ballkon qe ju ofron pamje mjaft te mire dhe nje pjese te detit. 1 dhome gjumi e bollshme dhe nje tualet te bollshem. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te banimit te nje pallati te ri te pajisur me ashensor i cili disponon nje cip te vecante vetem per kete kat te ketij pallati . Ne apartament jane bere punime te vecanta duke permendur pllakata e tualetit , tavani i varur me gips etj. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 69m2 . Per me shume informacion kontaktoni +355699914862