SHITET 1+1 NE XHAMLLIKU

2021-11-23 08:26   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
58,000 €
  • shitet-11-ne-xhamlliku-big-0
  • shitet-11-ne-xhamlliku-big-1
  • shitet-11-ne-xhamlliku-big-2
  • shitet-11-ne-xhamlliku-big-3

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 58,000 €


Shitet apartament 1+1 ne Xhamllik. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 91 m2 dhe organizohet nga nje sallon i ndritshem me ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, mos ngurroni të na kontaktoni! 355675304452