Shitet 1+1 prane Hotel Dyrrah, Plazh!

2021-11-20 14:19   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   12 Shikimet
40,000 €
  • shitet-11-prane-hotel-dyrrah-plazh-big-0
  • shitet-11-prane-hotel-dyrrah-plazh-big-1
  • shitet-11-prane-hotel-dyrrah-plazh-big-2
  • shitet-11-prane-hotel-dyrrah-plazh-big-3
  • shitet-11-prane-hotel-dyrrah-plazh-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 40,000 €


Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashesnor.Disponon 72m2 total dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me aneks kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Shitet i mobiluar.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 355694044437