Shitet 3+1+2 ne qender te Durresit !

2021-11-21 09:36   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   10 Shikimet
110,000 €
  • shitet-312-ne-qender-te-durresit-big-0
  • shitet-312-ne-qender-te-durresit-big-1
  • shitet-312-ne-qender-te-durresit-big-2
  • shitet-312-ne-qender-te-durresit-big-3
  • shitet-312-ne-qender-te-durresit-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 110,000 €


Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi te orientuara drejt jugut me pamje te qendres te qytetit. Njera nga dhomat e gjumit disponon nje ballkon ndersa dhoma tjeter disponon dhome garderobe dhe 1 tualet me vete . 1 dhome ndenje e bollshme me nje kuzhine te vecuar te bollshme , 1 ballkon qe ju ofron pamje te detit ne lindje dhe ne jug . 1 tualet tjeter qendror dhe nje korridor ne hyrje te shtepise. Apartamenti ndodhet ne katin e parafundit te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ky kat disponon Cip te vecante per ashensorin ndryshe nga pjesa tjeter e banoreve. Apartamenti eshte i gjithi i orientuar ne jug-lindje duke e bere te ndricuar gjate gjithe dites .+355699914862