SHITET APARTAMENT 1+1 I ADAPTUAR NE 2+1 NE KINOSTUDIO

2021-11-25 08:14   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   17 Shikimet
36,500 €
  • shitet-apartament-11-i-adaptuar-ne-21-ne-kinostudio-big-0
  • shitet-apartament-11-i-adaptuar-ne-21-ne-kinostudio-big-1
  • shitet-apartament-11-i-adaptuar-ne-21-ne-kinostudio-big-2

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 36,500 €


Shitet apartament 1+1 i adaptuar ne 2+1 ne rrugen Aleksander Moisiu, Kinostudio. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, ne katin e pare te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe 55 m2. Organizohet ne nje sallon, nje kuzhine me vete, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Zona ku ndodhet apartamenti ofron mundesi per parkim. Per me shume informacion kontaktoni tani. 355696861111