Shitet Apartament 1+1 i mobiluar prane tregut Fruta-Perime,Autostrade Tirane-Durres

2021-11-22 11:32   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
33,000 €
  • shitet-apartament-11-i-mobiluar-prane-tregut-fruta-perimeautostrade-tirane-durres-big-0
  • shitet-apartament-11-i-mobiluar-prane-tregut-fruta-perimeautostrade-tirane-durres-big-1
  • shitet-apartament-11-i-mobiluar-prane-tregut-fruta-perimeautostrade-tirane-durres-big-2
  • shitet-apartament-11-i-mobiluar-prane-tregut-fruta-perimeautostrade-tirane-durres-big-3
  • shitet-apartament-11-i-mobiluar-prane-tregut-fruta-perimeautostrade-tirane-durres-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 33,000 €


Shitet apartamenti 1+1 i mobiluar ne Fushe Mezez pas Vekos. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te 1 pallati 6 -katesh me ashensor. Ka 1 sip.totale prej 52m2 dhe eshte e organizuar nga 1 dhome pritje e bashkengjitur me kuzhinen,dhome gjumi,tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte i mobiluar mire organizuar.+355696292725