SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES!

2021-11-20 14:14   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   6 Shikimet
50,000 €
  • shitet-apartament-11-ne-durres-big-0
  • shitet-apartament-11-ne-durres-big-1
  • shitet-apartament-11-ne-durres-big-2
  • shitet-apartament-11-ne-durres-big-3
  • shitet-apartament-11-ne-durres-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 50,000 €


Apartamenti me siperfaqe totale 66 m2 pozicionohet ne katin e 3, te nje pallati shume cilesor i cili pozicionohet shume prane qendres se Durresit, prane Muzeumit te Deshmoreve. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 salle ndenje + kuzhine, 1 tualet dhe ballkon. Per informacion me te detajuar apo vizite ne prone, na kontaktoni! +355692989423