SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM,DURRES !

2021-11-22 14:36   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
42,000 €
  • shitet-apartament-11-ne-golemdurres-big-0
  • shitet-apartament-11-ne-golemdurres-big-1
  • shitet-apartament-11-ne-golemdurres-big-2
  • shitet-apartament-11-ne-golemdurres-big-3
  • shitet-apartament-11-ne-golemdurres-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 42,000 €


Shitet apartament me siperfaqe te brendshme 57 m2 i organizuar ne 1 dhome ndenje,1 dhome gjumi , 1 tualet dhe nje ballkon i aksesueshem nga dhoma e ndenjes.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues.I sapo restauruar dhe mobiluar ne kushte bashkekohore. Eshte i pozicionuar ne Golem shume prane vijes bregdetare.Shitet i mobiluar.Per me teper informacion apo nje vizite ne prone jeni te mirepritur te kontaktoni ! +355697079998