SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAPRAKE

2021-11-24 11:03   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   6 Shikimet
45,000 €
  • shitet-apartament-11-ne-laprake-big-0
  • shitet-apartament-11-ne-laprake-big-1
  • shitet-apartament-11-ne-laprake-big-2
  • shitet-apartament-11-ne-laprake-big-3
  • shitet-apartament-11-ne-laprake-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 45,000 €


OKAZION!! Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 72 m2 ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar. Eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni!355675304452