SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAPRAKE 83,3M2

2021-11-23 08:35   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
54,900 €
  • shitet-apartament-11-ne-laprake-833m2-big-0
  • shitet-apartament-11-ne-laprake-833m2-big-1
  • shitet-apartament-11-ne-laprake-833m2-big-2
  • shitet-apartament-11-ne-laprake-833m2-big-3
  • shitet-apartament-11-ne-laprake-833m2-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 54,900 €


Shitet apartament ne Laprake ne te njejtin pallat ku eshte i vendosur dhe supermarketi i KMY-se.Ky apartament ndodhet ne katin e 9 por jo te fundit .Eshte i oranizuar ne nje koridor te bollshem ,sallon me siperfaqe rreth 4om2 nje dhome gjumi, tualet si dhe guzhina e cila eshte e vecuar + ballkoni i cili eshte i mbyllur me vetrate xhami.Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe shitet i mobiluar.Pallati disponon dy ashensore dhe eshte i mire administruar.Per me shume informacion, kontaktoni tani! +355696406888