SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH !!!

2021-11-22 10:42   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
36,000 €
  • shitet-apartament-11-ne-plazh-big-0
  • shitet-apartament-11-ne-plazh-big-1
  • shitet-apartament-11-ne-plazh-big-2
  • shitet-apartament-11-ne-plazh-big-3
  • shitet-apartament-11-ne-plazh-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 36,000 €


Apartamenti ndodhet ne zonen e hekurudhes. Ka orjentim perendim, eshte kati i 3 nga toka dhe i pare banimi. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe nje dhome gjumi. Ka parkim poshte pallatit dhe eshte zone e qete per banim. Per me shume info ose nje shoqerim ne prone kontaktoni !!! 355692493361