SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE DURRESIT !

2021-11-22 14:30   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
60,000 €
  • shitet-apartament-11-ne-qender-te-durresit-big-0
  • shitet-apartament-11-ne-qender-te-durresit-big-1
  • shitet-apartament-11-ne-qender-te-durresit-big-2
  • shitet-apartament-11-ne-qender-te-durresit-big-3
  • shitet-apartament-11-ne-qender-te-durresit-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 60,000 €


Shitet apartament me siperfaqe 75 m2 i organizuar ne 1 dhome ndenje,nje dhome gjumi,1 tualet dhe nje ballkon i aksesueshem nga dhoma e ndenjes.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe shitet i mobiluar.Ndodhet ne katin e 2-te te banimit te nje pallati te ri me punime mjafte cilesore dhe me administrim.Zona ne te cilen ndodhet ofron gjithe facilitetet sa i takon afersise me institucionet shkollore e te gjitha sherbimet e tjera.Cmimi eshte i padiskutueshem.Per nje vizite ne prone jeni te lutur te me kontaktoni ! +355697079998