SHITET APARTAMENT 1+1 NE SARANDE

2021-11-20 18:02   PRONAT IMOBILIARE   Sarande   12 Shikimet
55,000 €
  • shitet-apartament-11-ne-sarande-big-0
  • shitet-apartament-11-ne-sarande-big-1
  • shitet-apartament-11-ne-sarande-big-2
  • shitet-apartament-11-ne-sarande-big-3
  • shitet-apartament-11-ne-sarande-big-4

Vendndodhja: Sarande

Çmimi: 55,000 €


Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande! Vendndodhja e objektit është në një nga zonat më të qeta dhe ka akses në plazhet përreth. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka nje siperfaqe totale prej 80 m2. Organizohet ne 1 sallon me kuzhine, 1 dhome dyshe, 1 tualet dhe ballkon. Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë, mos ngurroni të na kontaktoni!355693618182