Shitet apartament 1+1 prane PAZARIT te RI.

2021-11-25 07:39   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   6 Shikimet
77,000 €
  • shitet-apartament-11-prane-pazarit-te-ri-big-0
  • shitet-apartament-11-prane-pazarit-te-ri-big-1
  • shitet-apartament-11-prane-pazarit-te-ri-big-2
  • shitet-apartament-11-prane-pazarit-te-ri-big-3

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 77,000 €


Shitet apartament 1+1 prane PAZARIT te RI. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 8 katesh. organizohet nga nje dhome e madhe ndenjieje me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, tualet si edhe nje verande me orientim jug dhe perendim.
per detaje si edhe vizite ne prone na ju lutemi te na kontaktoni. 355672030829