SHITET APARTAMENT 1+1 RROTA KUQE

2021-11-23 09:04   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
37,000 €
  • shitet-apartament-11-rrota-kuqe-big-0
  • shitet-apartament-11-rrota-kuqe-big-1
  • shitet-apartament-11-rrota-kuqe-big-2
  • shitet-apartament-11-rrota-kuqe-big-3
  • shitet-apartament-11-rrota-kuqe-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 37,000 €


Shitet apartament buze rruges kryesore "Pavarsia" vetem 20 metra nga bregu i detit.
Apartamenti eshte ne nje pallat me punime shume cilsore dhe i ndertuar para pak vitesh.
Godina ka mirmbajte dhe ruajte me kamera.
Eshte i organizuar ne nje dhome fjetje, nje ambjent ndenje te madh me pamje nga rruga kryesore, nje tualet dhe 2 ballkone te medhenj.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.+355695420126