SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!

2021-11-22 14:43   PRONAT IMOBILIARE   Kavajë   4 Shikimet
39,000 €
  • shitet-apartament-11-te-shkembi-i-kavajes-big-0
  • shitet-apartament-11-te-shkembi-i-kavajes-big-1
  • shitet-apartament-11-te-shkembi-i-kavajes-big-2
  • shitet-apartament-11-te-shkembi-i-kavajes-big-3
  • shitet-apartament-11-te-shkembi-i-kavajes-big-4

Vendndodhja: Kavajë

Çmimi: 39,000 €


Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te plazhit, tek Shkembi i Kavajes!
Prona ka nje siperfaqe prej 63 m2 dhe organizohet ne nje soxhoro te perbashket me kuzhinen , nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon i cili ofron nje pamje shume te bukur te zones perreth.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Ne dsipozicion te apartamentit eshte dhe nje garazh me siperfaqe 18.5 m2 me nje cmim prej 8240 euro.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni. +355695420126